Komunikaty
KOMUNIKAT nr 3a/2017/ Kinder+Sport 2017 chłopcy
data ostatniej modyfikacji: 2017-03-20 00:18:54
autor: administrator

Komunikat nr 3a/2017/chłopcy

Turnieju o Puchar Kinder + Sport 2017

1. Drugi etap rozgrywek Kinder +Sport odbędzie się 01.04.2017 w Grudziądzu w ZS Ogólnokształcących nr 5 ul. Nauczycielska 19.
2. 9:00 - 9:30  Weryfikacja zawodników  w miejscu rozgrywania meczów
3. 9:30-10:00  Losowanie do grup (zespoły, które zajęły I miejsca zostaną rozstawione), odprawa dla trenerów
4. 10:15          Początek gier

WYNIKI KOŃCOWE I ETAPU KINDER + SPORT WG ZAJĘTYCH MIEJSC - CHŁOPCY

Awans do II etapu uzyskały zespoły wyróżnione kolorem czerwonym


KATEGORIA „2”

GR. A                                       GR. B                                          GR. C  

1. NTS TRÓJKA NAKŁO I              1. SP 60 BYDGOSZCZ II            1. SP 60 BYDGOSZCZ I
2. TS KOSET GRUDZIĄDZ II          2. KS STAL GRUDZIĄDZ IV        2. SP ŁOCHOWO
3. KS STAL GRUDZIĄDZ III           3. TS KOSET GRUDZIĄDZ III      3. SP 60 BYDGOSZCZ III
4. KS STAL GRUDZIĄDZ VI           4. SP4 BYDGOSZCZ III              4. BAS BYDGOSZCZ I
5. SP 4 BYDGOSZCZ II                 5. KS SPARTAKUS LNIANO        5. BAS BYDGOSZCZ III

6. TS KOSET GRUDZIĄDZ VI         6. BAS BYDGOSZCZ II              6. TS KOSET GRUDZIĄDZ V
7. UKS BUDOWLANKA TORUN II   7. BAS BYDGOSZCZ VI             7. SP1 OSiR CIECHOCINEK I
8. BAS BYDGOSZCZ

 GR. D                                   GR. E                                            GR. F

1. SP ŁOCHOWO II                      1. KS STAL GRUDZIĄDZ II        1. KS STAL GRUDZIĄDZ I
2. SP ROGOWO                           2. AZS OŚ TORUŃ I                2. TS KOSET GRUDZIĄDZ I
3. AZS OŚ TORUŃ II                    3. SP ŁOCHOWO III                 3. KS STAL GRUDZIĄDZ V
4. UKS BUDOWLANKA TORUŃ I    4. NTS TRÓJKA NAKŁO II        4. SP4 BYDGOSZCZ I
5. TS KOSET GRUDZIĄDZ IV         5. KS STAL GRUDZIĄDZ VII      5. UKS BOROWI LEGBĄD

6. SP1 OSiR CIECHOCINEK III       6. KS STAL GRUDZIĄDZ VIII     6. SP 60 BYDGOSZCZ IV
7. SP1 OSiR CIECHOCINEK II        7. BAS BYDGOSZCZ IV             7. AZS OŚ TORUŃ III


KATEGORIA „3”

             GR. A                                   GR. B                                               GR. C

1. KS STAL GRUDZIĄDZ III            1. TS KOSET II                        1. TS KOSET I
2. SP 60 BYDGOSZCZ I                 2. UKS „5” WŁOCŁAWEK         2. SP GÓRA I
3. KS STAL GRUDZIĄDZ II             3. AZS OŚ TORUŃ                   3. KS STAL GRUDZIĄDZ V
4. SP ROGOWO                           4. KS STAL GRUDZIĄDZ IV       4. KS STAL GRUDZIĄDZ VI

5. NTS TRÓJKA NAKŁO                5. SP ŁOCHOWO                     5. SP1 OSiR CIECHOCINEK I
6. SP 4 BYDGOSZCZ I                  6. BAS BYDGOSZCZ                 6. SP4 BYDGOSZCZ II

 

              GR. D
1. KS STAL GRUDZIĄDZ I
2. P1 OSiR CIECHOCINEK II
3. TS KOSET III
4. UKS BUDOWLANKA TORUŃ II

5. SP GÓRA II
6. UKS BUDOLANKA I

KATEGORIA „4”

                 GR. A                              GR. B                                                   GR. C
1. KS STAL GRUDZIĄDZ I            1. SP1 OSiR CIECHOCINEK            1. AZS OŚ TORUŃ I
2. SP 60 BYDGOSZCZ I               2. KS STAL GRUDZIĄDZ III             2. SP ROGOWO
3. MUKS SPARTAKUS LNIANO     3. SP ŁOCHOWO                           3. AZS TORUŃ II
4. KS STAL GRUDZIĄDZ II          4. UKS BUDOWLANKA TORUŃ I      4. NTS TRÓJKA NAKŁO

5. KS STAL GRUDZIĄDZ IV         5. SP GÓRA                                  5. TS KOSET GRUDZIĄDZ III
6. TS KOSET GRUDZIĄDZ II        6. BAS BYDGOSZCZ I


GR. D
1. SP 60 BYDGOSZCZ II
2. TS KOSET GRUDZIĄDZ I          
3. SP 60 BYDGOSZCZ III
4. UKS BUDOWLANKA TORUŃ

5. BAS BYDGOSZCZ II

 

Komisja Minisiatkówki

                          KPZPS

Przejdź do listy wszystkich artykułów
Lista załączonych plików
KOMUNIKAT 3ACHŁOPCY.pdf
KOMUNIKAT 3ACHŁOPCY.pdf
(rozmiar: 243.52 KB, dodano: 2017-03-20 00:20:19)
Partnerzy