logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kadra chłopców rocznika 2010 trenowała w Grudziądzu

W dniach 12-14 kwietnia na obiektach sportowych Stali Grudziądz odbyły się konsultacje kadry wojewódzkiej chłopców z rocznika 2010. Młodzi siatkarze pod okiem trenera Damiana Żurawicza i Kornela Skorupy ciężko trenowali, a podczas zgrupowania wzięli udział w turnieju w Pile. Zmierzyli się z w nim z reprezentacjami województwa wielkopolskiego, lubuskiego oraz zespołem młodzików Jokera Piły. Rywalizacja podczas turnieju była bardzo wyrównana, a nasi zawodnicy zebrali cenne doświadczenie przed OOM w Wałbrzychu.

Na zgrupowaniu przebywali: Biechowski Filip, Kamiński Marcel, Czyżewski Paweł, Arach Michał, Majchrzak Filip, Ciachera Szymon, Plichciński Igor, Madaj Adam, Mikołaj Kowalski, Strzelecki Miłosz, Sałatowski Kamil, Kuskowski Bartosz, Kusch Bartosz.

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij