logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Za 2 tygodnie minisiatkówka chłopców i dziewcząt

WGiD KPZPS wraz z Koordynatorem wojewódzkim ds. minisiatkówki dokonał losowania oraz przypisania zgłoszonych zespołów do rozgrywek Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki w ramach Kujawsko –Pomorskiej Ligi Minisiatkówki do poszczególnych grup (lig) na pierwszą kolejkę rozgrywek chłopców i dziewczynek.

W związku ze zgłaszanymi uwagami na temat daty turniejów chłopców i dziewczynek w porozumieniu  z Organizatorami turniejów postanowiono zmienić ich terminy. Najbliższa kolejka  odbędzie się:

  • w kategorii chłopców 18.12.2021- w Grudziądzu wszystkie kategorie w hali SP nr 21, ul. Nauczycielska 19, weryfikacja zespołów od godz. 9:30,
  • w kategorii dziewcząt 19.12.2021- w Mogilnie, kat. „2” i kat.”3″ w hali Mogilno Sport ul. Grobla 1B, kat. „4” SP nr 3 ul. Piłsudskiego 18, weryfikacja zespołów od godz. 9:30.

Pełna treść komunikatu w poniższym linku.

Komunikat nr 3 – minisiatkówka

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij