logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Wojciech Wesołowski i Jacek Witek nie żyją! Siatkarska rodzina w żałobie.

Nie żyją Wojciech Wesołowski i Jacek Witek, byli siatkarze Chemika Bydgoszcz! Pierwszy zmarł po ponad miesięcznej ciężkiej chorobie. Drugi odszedł niespodziewanie.

Wesołowski od ponad miesiąca leżał w szpitalu. Zachorował nagle. W ciągu kilku dni choroba sparaliżowała Jego ciało i zatruła krew. Informację o stanie Jego zdrowia upubliczniła małżonka za pośrednictwem konta na portalu społecznościowym. Zwróciła się z prośbą o oddawanie krwi, ponieważ Wojtek musiał mieć robione transfuzje. Jej apel odbił się bardzo szerokim echem nie tylko w świecie siatkówki, ale także policji, w której Wojtek pracował po skończeniu kariery. „Wesy” długo był podłączony pod respirator. Po kilku transfuzjach Jego stan się trochę poprawił i była nadzieja, że będzie wracał do zdrowia. Niestety, w nocy Wojtek zmarł.

Nie są znane przyczyny śmierci Jacka, który odszedł nagle i niespodziewanie. Przypomnijmy, że obaj byli siatkarzami Chemika Bydgoszcz. Wojtek grał jako atakujący lub przyjmujący. Jacek był środkowym bloku. „Wesy” niedawno skończył 43 lata. „Wiciu” był od niego o 4 lata starszy. Wesołowski prócz występów w Chemiku grał także w Starogardzie Gdańskim, Międzyrzeczu Podlaskim i Zduńskiej Woli. Z kolei Witek występował także w Stali Nysa.

http://www.pomorska.pl/sport/siatkowka/a/wojciech-wesolowski-i-jacek-witek-nie-zyja-siatkarska-rodzina-w-zalobie,12478079/

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij