logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Wiwat wolontariusze World Grand Prix

Spotkanie wolontariuszy kończy podsumowanie naszego udziału w organizacji zawodów WGP

Ostatnim akcentem World Grand Prix siatkarek było spotkanie wolontariuszy zorganizowane przez Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Siatkowej.

Bydgoszcz gościła światowy Turniej – za sprawą Polskiego Związku Piłki Siatkowej i władz Bydgoszczy – od 5 do 7 sierpnia 2011. Będąc wojewódzkim przedstawicielem PZPS staliśmy się naturalnym partnerem i uczestniczyliśmy w organizacji zawodów jako gospodarz, na którego terenie odbywały się. Nasz prezes był członkiem Narodowego Komitetu Organizacyjnego.

Turniej zakończył się sukcesem. Z wielu stron otrzymaliśmy dowody uznania i podziękowania za sprawność organizacyjną i nasz udział w tym sportowym wydarzeniu. Podkreślano naszą gościnność i wkład w pomyślny przebieg zawodów. Słowa gratulacji otrzymaliśmy między innymi od Pana Mirosława Przedpełskiego – Wiceprezydenta Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej, Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Pana Rafała Bruskiego – Prezydenta Bydgoszczy i Pani Ewy Grzegorczyk – Prezesa Zarządu Polskiej Siatkówki. Cenimy sobie wszystkie listy podkreślające sukces organizacyjny. Mamy satysfakcję, że mogliśmy być częścią zespołu, który osiągnął sukces.

Na wyróżniającą ocenę zapracowali również wolontariusze, którzy od 26 lipca do7 sierpnia 2011 wspomagali wojewódzki komitet organizacyjny. Ich zaangażowanie, pracowitość, umiejętności lingwistyczne przyczyniły się do zebrania najlepszych recenzji od uczestników i zaproszonych gości.

W listopadowy wieczór wolontariusze zebrali się w gościnnych progach znanej Restauracji Maestra państwa Iwony i Antoniego Kujawów, gdzie Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Siatkowej podziękował im za aktywny udział w przeprowadzeniu turnieju. Pani Magdalena Andrysiak – Specjał koordynator wolontariatu w KPZPS dziękując za pomoc wręczyła im certyfikaty wolontariusza. Długo snuły się rozmowy.

Lista wolontariuszy w załączeniu.

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij