logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Wielki finał turnieju PIŁKA – SIATKA – MISTRZ O PUCHAR PREZYDENTA BYDGOSZCZY

23 czerwca o godzinie 11:00, odbył się wielki finał turnieju „PIŁKA – SIATKA – MISTRZ O PUCHAR PREZYDENTA BYDGOSZCZY”. Zmierzyły się w nim cztery najlepsze szkoły podstawowe wyłonione w drodze eliminacji: SP 15, SP 31, SP 40 i SP 62. W hali Łuczniczka, dzień po meczu Ligi Światowej Polska – Brazylia, przy dopingu kilkuset osób, PUCHAR PREZYDENTA BYDGOSZCZY wywalczyła SP 31, a zdecydowała o tym dopiero ostania konkurencja! Srebrne medale odebrali uczniowie SP 62. Trzecie miejsce w finale zajęła SP 40, a z miejsca czwartego cieszyli się uczniowie i opiekunowie SP 15. Wszystkie szkoły poza pucharami, medalami i dyplomami otrzymały także bilety na bydgoskie mecze „FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn POLSKA 2014” oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego do piłki siatkowej /siatki, tablice wyników, piłki, i wózki na piłki/. Rywalizację sportową uświetnił Zespół Taneczny ECHO, a gościem specjalnym była dwukrotna Mistrzyni Europy i uczestniczka Igrzysk Olimpijskich, jedna z najlepszych siatkarek w historii tej dyscypliny – Katarzyna Skowrońska – Dolata.

W turnieju uczestniczyła rekordowa liczba aż 28 szkół podstawowych z całej Bydgoszczy, co dało w sumie ponad 1000 /tysiąc!/ zawodniczek i zawodników w wieku od 6 do 13 lat. Turnieje prowadzone były niczym siatkarskie widowiska z oprawą DJ’a i konferansjera, którzy na co dzień tworzą mecze PlusLigi i inne największe imprezy sportowe w Polsce.

Uczestników na poszczególnych etapach odwiedzili: Monika Naczk, Katarzyna Wysocka, Katarzyna Połeć i Zuzanna Czyżnielewska i trener Agata Kopczyk z klubu KS Pałac Bydgoszcz, Wojciech Jurkiewicz, Piotr Sieńko, Łukasz Wiese, Bartosz Filipiak, Paweł Stysiał i trener Marian Kardas z klubu Transfer Bydgoszcz, Magdalena Mazurek z Bank BPS Muszynianki FAKRO Muszyna, Joanna Kuligowska z PGNiG Nafty Piła, Piotr Lipiński z Effectora Kielce i trener reprezentacji Polski siatkarek – Piotr Makowski.

Co najważniejsze, na wszystkich etapach rywalizacji dla uczniów i opiekunów najważniejsza była DOBRA ZABAWA!

Zaprszamy do obejrzenia materiału w TVP Bydgoszcz z Wielkiego Finału.

http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informacja/sport/wideo/23062014/15743487 (początek 01’05”)

Zaprszamy do obejrzenia galerii z Wielkiego Finału.

https://www.dropbox.com/sh/zcczr2mbmwhar1g/AAAQYSRk7QnhQiNaI7maNXuRa

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij