logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Wielki Finał Kindera. Chemik Bydgoszcz Mistrzem Polski w trójkach!

W dniach od 7 do 9 lipca w Arenie Gliwice rozegrano Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of Moving. W turnieju wzięły udział 192 zespoły w 6 kategoriach, a wśród nich 12 przedstawicieli naszego województwa.
Mistrzem Polski w kategorii trójek chłopców został zespół BKS Chemik Bydgoszcz. Przypominamy, że w ubiegłym roku zespół ten wygrał kategorię dwójek! BKS wystąpił w składzie: Mikołaj Kiełb, Radosław Jakubowski, Tomasz Ławrynowicz, Mikołaj Pałecki, Kuba Hoffmann, trener: Maciej Kwiatkowski.
Gratulujemy tak niebywałego sukcesu.

Pozostali przedstawiciele naszego regionu uplasowali się poza finałową ósemką. Poniżej najlepsza trójka w każdej kategorii oraz miejsca naszych zespołów.