logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Walne zebranie przyniosło zmiany we władzach KPZPS-u

Wczoraj w Bydgoszczy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele PZPS-u – Prezes Sebastian Świderski oraz szef projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – Waldemar Wspaniały. W spotkaniu wzięło 33 delegatów spośród 44 uprawnionych do głosowania.

Przedstawiono sprawozdanie z działalności Związku, sprawozdanie z działań SOS-ów w naszym województwie oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Po nich udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i przystąpiono do nowych wyborów.

Zgłoszono 13 propozycji osób, które potwierdziły chęć pracy w Zarządzie i w jawnym głosowaniu przyjęto te kandydatury jednomyślnie. Skład nowego Zarządu wygląda następująco: Patryk Frąckiewicz, Przemysław Grabek, Artur Hoffmann, Robert Kaźmierczak, Jerzy Komorowski, Maciej Kromrych, Agnieszka Laskowska, Marek Mianowski, Agnieszka Michlic, Jerzy Polaszek, Adam Przybylak, Patrycja Rojek i Zenon Różycki. Po krótkim spotkaniu nowy Zarząd wybrał spośród siebie prezesa – został nim Marek Mianowski, który poinformował, że pozostałe funkcje zostaną przydzielone na drugim spotkaniu.

Wybrano również Komisję Rewizyjną. W jej skład weszli: Henryk Borowski, Rafał Ziółkowski oraz Zbigniew Nowak.

W głosowaniu tajnym wybrano 4 przedstawicieli KPZPS-u na zebranie w PZPS-ie: Agnieszkę Michlic, Marka Mianowskiego, Piotra Makowskiego oraz Zenona Różyckiego.

Podczas spotkania wręczono też kilka nagród, odznak i pamiątkowych statuetek. Nagrody finansowe za udział w półfinałach i finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski otrzymały kluby:

  • Chemik Bydgoszcz – 11 000 zł
  • KS Pałac Bydgoszcz – 3 000 zł
  • NTS Trójka Nakło – 3 000 zł

Srebrne Medale za Zasługi dla Kujawsko-Pomorskiej siatkówki otrzymali: Agnieszka Szewczyk, Maciej Kromrych, Agnieszka Malinowska, Bartosz Zaparucha, Maciej Kwiatkowski, Rafał Ziółkowski, Agnieszka Laskowska, a złote medale dwaj założyciele Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej, którzy działali w nim nieprzerwanie od 1976 roku – panowie Henryk Borowski i Waldemar Sagan.

Pamiątkowe statuetki za dotychczasową pracę w Zarządzie otrzymali Henryk Borowski, Waldemar Sagan, Krzysztof Biesek i Michał Nowak.
Związek wręczył pamiątkowe puchary za awans do wyższej ligi klubom Anioły Toruń (awans zespołu mężczyzn do 1. ligi) i Sokół Mogilno (awans zespołu kobiet do najwyższej klasy rozgrywkowej), a Jokerowi Świecie i Chemikowi Bydgoszcz za sukcesy w siatkówce młodzieżowej.

W imieniu klubu trener Miłosz Szwaba wręczył, w podziękowaniu za współpracę i pomoc, medal 20-lecia klubu MUKS Joker Świecie dla dwóch członków Zarządu – Marka Mianowskiego i Waldemara Sagana.

Przyznano również odznaczenia PZPS. Złotą odznakę honorową otrzymał Bogdan Mossakowski, a srebrną odznakę honorową otrzymali: Patrycja Rojek, Patryk Frąckiewicz, Zbigniew Nowak oraz Wojciech Mossakowski.

 

Zdjęcia z zebrania: https://photos.app.goo.gl/vVK14j8WqoDAWEVN8

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij