logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Walka o trzecie miejsce w „trójkach” dziewcząt

Kolejny turniej minisiatkówki „Kinder+Sport” w kategorii „trójek” dziewcząt odbył się 10.01.2012 w Szkole Podstawowej nr 62 w Bydgoszczy. Zgłoszonych było 12 zespołów, a najlepszą drużyną okazała się ekipa z Aleksandrowa Kujawskiego – zespół I, który w finale pokonał dziewczęta z SP Koronowo. W meczu o III miejsce i awans do II etapu walczyły: ULKS II Kamień Krajeński i SP Osięciny. Pojedynek, bardzo wyrównany i emocjonujący, wygrały uczennice z Osięcin. Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy a drużyna z Aleksandrowa Kujawskiego puchar za I miejsce.

Kolejność pierwszej czwórki:

1. SP 3 Aleksandrów Kujawski
2. SP 2 Koronowo
3. SP Osięciny
4. ULKS SP Kamień Krajeński

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w II etapie.

Turniej sędziowali : Magdalena Andrysiak-Specjał , Andrzej Wiśniewski i Marcin Włodarczyk.

Podziękowania kierujemy do pani Aleksandry Kempińskiej, nauczycielki wychowania fizycznego w SP 62, za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju na wysokim poziomie organizacyjnym.

Zdjęcia z turnieju w zakładce „Galeria”

Magdalena Andrysiak – Specjał

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij