logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

W sobotę w Grudziądzu startuje minisiatkówka chłopców. Turniej dziewcząt odwołany.

mini

WGiD KPZPS wraz z Koordynatorem wojewódzkim ds. minisiatkówki, informuje, iż najbliższy turniej chłopców w ramach Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki Kujawsko-Pomorskiej Ligi Minisiatkówki odbędzie się zgodnie z terminarzem w dniu 08.01.2022 r.w Grudziądzu. Wszystkie kategorie swoje mecze rozegrają w hali SP nr 21, ul. Nauczycielska 19. Weryfikacja zespołów od godz. 9:30, planowany początek gier od godz. 10:00.

Zobowiązuję się każdą drużynę do przedstawienia organizatorom w dniu zawodów listy uczestników, z której będzie wynikała informacja o zaszczepieniu bądź niezaszczepieniu. Nie dostarczenie takiej listy skutkuje nie dopuszczeniem zespołu do rozgrywek!

Jednocześnie anuluje się najbliższy turniej dziewcząt w ramach Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki – Kujawsko-Pomorskiej Ligi Minisiatkówki, który miał odbyć się 09.01.2022 r. w Mogilnie.
Organizator turnieju dziewcząt w Mogilnie poinformował w dniu 04.01.2022 r., że ze względów na braku możliwości dostępu do hal sportowych w szkołach na terenie Mogilna nie będzie miał możliwości przeprowadzenia turnieju.
W związku z pozyskaną informacją od organizatora turnieju w Mogilnie, na kilka dni przed turniejem, WGiD KPZPS nie miał możliwości znalezienia nowego organizatora turnieju dziewcząt.

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij