logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

V Memoriał Szymka

W dniach od 16 do 18 września grupa młodzików NTSu Nakło wzięłą udział w V Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki pn. „Memoriał Szymka”.

W dniach od 16 do 18 września grupa młodzików NTSu wzięłą udział w V Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki pn. „Memoriał Szymka” poświęconym przedwcześnie zmarłemu Szymonowi Szczygielskiemu – zawodnikowi UKS-u w Jastarni.
Nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z takimi zespołami jak: Błyskawica Szczecin, Dwójka Milicz, UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie, UKS Pruszcz Gdański, UKS w Jastarni i Sparta Braniewo.

Niespotykana formuła turnieju zakłada rozgrywanie tylko dwóch setów pomiędzy zespołami, a w końcowej klasyfikacji wszystkie zespoły zwyciężają i otzrymują złote medale i nagrody.

Wieczorem – pierwszego dnia turnieju – wszyscy uczestnicy wzięli udział w Mszy Św. odprawionej w Kuźnicy, natomiast w drugim dniu zmagań koledzy Szymka rozegrali spotkanie pokazowe, w którym przeciwnikami była drużyna GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Gośćmi honorowymi V „Memoriału Szymka” byli: Waldemar Wspaniały – Wiceprezes PZPS, Zbigniew Gajewski – Wiceprezes WSZS, Piotr Kantor – Mistrz Świata w siatkówce plażowej oraz Dawid Popek – Wicemistrz Europy również w siatkówce plażowej.

Po rozegraniu zaciętych meczów nasz zespół zajął ostatecznie… oczywiście 1. miejsce 🙂

AMAN NTS Trójka wystąpił w składzie: Michał Jurek kpt, Adam Chenc, Kacper Brzozowski, Jakub Kalita, Kamil Kubiczek, Bartłomiej Paprzycki, Adam Wysocki, Mikołaj Gardyza. Trenerem zespołu jest Artur Sierzchuła.

Materiał częściowo zaczerpnięty z www.ukswjastarni.pl

Gdyby ktoś chciał obejrzeć więcej zdjęć (ok 150), to proszę o kontakt mailowy – michal.nowak@wp.pl

Administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij