logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Turniej singli dziewcząt w Inowrocławiu

21 maja w Inowrocławiu rozegrano pierwszy w historii turniej singli dziewcząt o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w rocznikach 2013 i 2014. Do zawodów zgłosiło się aż 68 młodych zawodniczek.

W kategorii 2014 najlepsza okazała się Zofia Roman (MSPS Inowrocław), która wyprzedziła Hanię Będzitko (MSPS Inowrocław) i plasującą się na trzeciej pozycji – Karolinę Frąckowiak (Volleystal Grudziądz). W tej kategorii uczestniczyły 24 zawodniczki.

W kategorii 2013 wygrała zawodniczka Spartakusa KoronowoKinga Młodzieniewska, druga była Róża Bugajska (Koset Grudziądz), trzecia – Agata Kamińska (Spartakus Koronowo). W zawodach wystąpìło 44 zawodniczki.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy, smakowite olbrzymie lizaki przygotowane przez rodziców a najlepsi – medale, puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wybrano też najbardziej wartościowe zawodniczki turnieju. Statuetkę MVP zdobyła Zofia Roman (MSPS Inowrocław), a w kategorii 2013 – Kinga Młodzieniewicz (Spartakus Koronowo)

Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydent Inowrocławia. Organizatorami byli: Miasto Inowrocław, KPZPS Bydgoszcz i MSPS Inowrocław.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Turnieje są dofinansowane są środkami z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego pozyskanymi w ramach konkursu.

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij