logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy U20 w Toruniu

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków siatkówki na turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy U20, który odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia w toruńskiej Arenie. Wstęp na wszystkie mecze jest wolny.

W turnieju wystąpią młodzieżowe reprezentacje Hiszpanii, Ukrainy, Turcji oraz Polski. Stawką gier jest awans do finałów Mistrzostw Europu U20.

7 kwietnia

15:00 Hiszpania – Turcja
18:00 Polska – Ukraina

8 kwietnia

15:00 Turcja – Ukraina
18:00 Hiszpania – Polska

9 kwietnia

15:00 Ukraina – Hiszpania
18:00 Turcja – Polska

PS
Szukamy jeszcze kilku pełnoletnich wolontariuszy, których zadaniem byłaby zbiórka pieniędzy do puszek na pomoc Ukrainie. Zbiórka przeprowadzona będzie podczas meczów Polaków w czwartek, piątek i sobotę. Wolontariuszy potrzeba na piątek i sobotę. Organizatorem zbiórki jest Fundacja Polska Siatkówka. Szczegółowych informacji udziela Przemysław Grabek – tel. 607 604 190.

 

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij