logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Terminarz II kolejki spotkań młodziczek. Zmiany u młodzików.

W niedzielę WGiD opublikował składy poszczególnych Lig w rozgrywkach wojewódzkich młodziczek oraz gospodarzy turniejów na II kolejkę rozgrywek.

W związku z połączeniem się Stali i Kosetu, pojawił się nowy terminarz w lidze kadetów. Połączenie nastąpiło również w kategorii młodzików, ale kłopoty techniczne sprawiły, że liga młodzików w najbliższy weekend nie zagra. Wczoraj WGiD podjął decyzję o wstrzymaniu rozgrywek ligi młodzików. W mailu czytamy:

„Wydział Gier i Dyscypliny KPZPS informuję, że nowy terminarz Ligi Wojewódzkiej Kadetów został już opublikowany na stronie obsady.kpzps.pl. Terminarz Ligi Wojewódzkiej Młodzików został już przygotowany, ale ze względu na ograniczenia systemu nie można wprowadzić go do systemu (brak możliwości wyznaczenia kolejek dla ligi 7-zespołowej). Problem został zgłoszony do administratora systemu i zostanie rozwiązany do końca tego tygodnia. W związku z tym Liga Wojewódzka Młodzików zostaje wstrzymana, a jej rozgrywki zostaną wznowione od dnia 22.10.2022.”

 

Komunikat ws. młodziczek: Młodziczki II kolejka

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij