logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

SPRZYMIERZENIEC SPORTU W NAKLE

Podczas sesji Rasy Miejskiej w Nakle burmistrz Sławomir Napierała został uhonorowany wyróżnieniem Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej SPRZYMIERZENIEC SPORTU. Otrzymał ozdobny dokument nadania wyróżnienia oraz model Daru Młodzieży pod pełnymi żaglami umieszczony w butelce. Aby mocne wiatry niosły pomyślne wieści dla piłki siatkowej.

Prezes Ryszzard Ciężki podkreślił, że wyróżnienie jest nadawane w uznaniu za wspieranie piłkii siatkowej nie z racji pełnionych funkcji czy zajmowanych stanowisk przez osoby nie związane zawodowo ze sportem. Za życzliwość dla sportu, zrozumienie potrzeby rozwoju kultury fizycznej oraz uznanie roli sportu w kształtowaniu relacji społecznych.

Prezes NTS Trójki Nakło Artur Sierzchuła dziękując za zaangażowanie burmistrza w inicjatywy sportowe klubu, wręczył koszulkę siatkarską z numeren „7” jako siódmemu zawodnikowi na boisku.

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij