logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Spotkanie przed sezonem 2021/2022

W dniu 18.09.2021 w Mogilnie dzięki uprzejmości Agnieszki Laskowskiej – prezes MKS Sokół Mogilno odbyło się spotkanie organizacyjne Wydziału Gier i Dyscypliny KPZPS z klubami przed sezonem 2021/2022. W spotkaniu wzięli prawie wszyscy przedstawiciele Klubów, które wezmą udział w rozgrywkach w nadchodzącym sezonie.

W tabeli poniżej możecie zapoznać się z liczbą klubów, które wystąpią w rozgrywkach w poszczególnych kategoriach wiekowych. Mamy nadzieję, że nowy sezon – 2021/2022, który planujemy rozpocząć od 6 października, odbędzie się bez problemów związanych z obostrzeniami pandemicznymi. W razie nowych wytycznych będziemy na bieżąco reagowali na zaistniałą sytuację.

Życząc wszystkim zdrowia zapraszamy na hale do kibicowania swoim zespołom podczas spotkań lig Kujawsko-Pomorskiego Związku Siatkowej!
Sportowych emocji nie zabraknie!

zgloszenia_2021_22

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij