logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Spore zmiany w Jokerze/Mekro Świecie

Izabela Hohn, ostatnio grająca w Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia, w nadchodzącym sezonie ma być jedną z liderek drugoligowego Jokera/Mekro Świecie.

Izabela Hohn, ostatnio grająca w Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia, w nadchodzącym sezonie ma być jedną z liderek drugoligowego Jokera/Mekro Świecie. Zmian w zespole będzie dużo więcej, zarząd klubu nie przedłużył umów z czterema zawodniczkami.

Największą niespodzianką jest odejście Olgi Butt-Hussaim, można powiedzieć legendy świeckiego drugoligowca. Wychowanka Pałacu Bydgoszcz była jedną z lepiej punktujących zawodniczek. Jednak ostatni sezon nie był w jej wykonaniu najlepszy. Słabą stroną „Oldżi” była zwłaszcza zagrywka. – Z Olgą nie doszliśmy do porozumienia w sprawie nowego kontraktu – wyjaśnia prezes i trener JokeraAndrzej Nadolny.Umów nie przedłużyliśmy też z Justyną Opoń, Moniką Weder i Michaliną Kopczyk. Z tą ostatnią jesteśmy umówieni, że jeśli nie znajdziemy nikogo na jej miejsce, to wrócimy w sierpniu do rozmów. Ogólnie zmiany w kadrze były przede wszystkim spowodowane zamiarem poprawy przyjęcia, które w minionym sezonie, po odejściu Małgosi Kolanowskiej i kontuzji Hani Łukasiewicz, było naszym najsłabszym elementem.

Jak na razie nowej umowy nie podpisała również Monika Wenerska,wychowanka Jokera. Ma ona czas na podjęcie ostatecznej decyzji i przyjęcia nowych warunków zaproponowanych przez klub.

Hitem transferów Jokera jest pozyskanie Izabeli Hohn z Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia. To doświadczona siatkarka grająca na pozycji przyjmującej. Jest starszą siostrą Ani Hohn, grającej w Jokerze od dwóch lat. Izabela Hohn ostatni sezon spędziła w PlusLidze Kobiet. Wcześniej była wyróżniającą się przyjmującą na zapleczu ekstraligi.

Poza tym świeckiego drugoligowca wzmocnią środkowa bloku Aleksandra Mirosław (RSMS Police) i przyjmująca Monika Nowak (PTPS Piła). Trenerowi Andrzejowi Nadolnemu udało się namówić do powrotu na parkiet Joannę Święcicką i Paulinę Pauka (obie grały w III lidze). Do macierzystego klubu z wypożyczenia do Pałacu Bydgoszcz wraca też Zuzanna Gapińska.

Za stroną: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-06-28-spore-zmiany-w-jokerze-mekro-swiecie

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij