logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Sokół Mogilno wygrał turniej w Warszawie

Siatkarki II-ligowego Sokoła Mogilno zdobyły Puchar Burmistrza Targówka.

Oprócz mogilnianek, w zawodach udział wzięły jeszcze dwa zespoły z tego szczebla rozgrywek – Patria Sędziszów Małopolski i AZS LSW. Stawkę uzupełniły gospodynie turnieju – UKS Plas.

III Turniej o Puchar Burmistrza Targówka rozgrywany był systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych setów. Sokół Mogilno, odnosząc kolejno zwycięstwa z Extrans Patrią Sędziszów Małopolski, UKS Plas Warszawa i AZS LSW Warszawa wygrał zawody z kompletem punktów. Drugie miejsce zajęły siatkarki AZS LSW, a trzecie zespół z Sędziszowa Małopolskiego. Gospodynie imprezy były bardzo gościnne, bowiem w trzech rozegranych spotkaniach nie wygrały ani jednego seta.

To był bardzo interesujący turniej, stojący momentami na wysokim poziomie. Szczególnie mecze między drużynami II-ligowymi były zacięte i trzymały w napięciu do ostatniej piłki. Cieszę się, że zespół grał do końca i wygrywał w końcówkach setów, co świadczy o dobrej odporności psychicznej – chwalił po zawodach swoje podopieczne Krzysztof Petrowski, trener mogileńskiego Sokoła. – Graliśmy w niepełnym składzie, a jednak zajęliśmy I miejsce, co jest na pewno miłe. Jednak pamiętamy, że to turniej towarzyski, a nie liga.

Wyniki turnieju:
AZS LSW Warszawa – Plas Warszawa 3:0
Sokół Mogilno – Patria Sędziszów Młp. 3:1
Sokół Mogilno – Plas Warszawa 3:0
Patria Sędziszów M. – AZS LSW Warszawa 1:3
Plas Warszawa – Patria Sędziszów Młp. 0:3
Sokół Mogilno – AZS LSW Warszawa 3:1

Tabela końcowa:
1. Sokół Mogilno 6 pkt. 9:2
2. AZS LSW Warszawa 5 7:4
3. Extrans Patria Sędziszów Młp. 4 5:6
4. UKS Plas Warszawa 3 0:9

Za stroną: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-09-06-sokol-mogilno-wygral-turniej-w-warszawie

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij