logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

SMAK SREBRA

Kilka lat pracy docenione przez władze Gminy Golub Dobrzyń

NAGRODZONE SREBERKA
W czwartek 23 lutego siatkarki Zrywu Wrocki otrzymały z rąk prezesa Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej srebrne medale za zajęcie drugiego miejsca w III lidze.

Podczas spotkania, na które oprócz zawodniczek oraz ich rodziców przybyły władze gminy przybył szef regionalnego związku siatkarskiego Ryszard Ciężki:
-Kiedy rok temu przejechał do nas Przemysław Wodzień i zaczął przedstawiać swoje wizje dotyczące założenia drużyny podchodziłem do tego z dystansem. Dziś, po roku mogę powiedzieć, że ten pomysł okazał się sukcesem. O Zrywie słyszano już w całym województwie, a niebawem także poza jego granicami. Cieszy fakt, że siatkówka staje się tak popularna. To sport w którym oprócz talentu i ciężkiej pracy do odniesienia sukcesu potrzebny jest także specyficzny charakter. Siatkówka to sport w którym drużyna musi być jednością. Jeśli jedno ogniwo zawodzi cała gra nie idzie – mówi Ryszard Ciężki.
Za sezon ligowy oraz przygotowania do startu w rozgrywkach zawodniczkom, rodzicom oraz trenerowi dziękował prezes Zrywu Marek Barczewski.
Zawodniczki Zrywu po zajęciu drugiej lokaty w lidze będą reprezentować województwo w barażach do II ligi. Turniej zaplanowany jest na marzec, a odbędzie się w Szczecinie.

Tekst i zdjęcia Piotr Wołyński
Tygodnik Regionu Golubsko-Dobrzyńskiego CGD

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij