logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Sezon w Świeciu otwarty

III Turniejem Piłki Siatkowej o Puchr prezesa firmy Mekro otwarto uroczyście sezon 2011/2012

III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar prezesa firmy Mekro był dobrą okazją dla zawodniczek i trenerów do ostatecznego zweryfikowania swojego przygotowania przed zaczynającymi się za tydzień meczami ligowymi. Joker Mekro Świecie przeszedł ten test wyśmienicie. W trzech meczach oddał przeciwniczkom tylko jednego seta i zasłużenie zdobył trzeci raz z rzędu pierwsze miejsce w turnieju. – Jestem zadowolony z całego okresu przygotowawczego – powiedział prezes i trener klubu Andrzej Nadolny. Przed nami trudny sezon. Sponsorzy nie postawili nam konkretnych celów, chcemy po prostu uszczęśliwiać swoją grą zarówno kibiców, jak i samych siebie – przyznał szkoleniowiec.

W sobotni wieczór odbyło się uroczyste otwarcie turnieju, połączone z prezentacją drużyny Jokera Mekro Świecie. Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej Ryszard Ciężki przekazał Żanecie Hajne – kapitan zespołu – pamiątkową rafandynkę z życzeniami udanego sezonu. Życzenia na nadchodzący sezon przekazał również burmistrz Tadeusz Pogoda.

WYNIKI TURNIEJU:

JOKER MEKRO ŚWIECIE – PAŁAC BYDGOSZCZ – 3:1

CZARNI SŁUPSK – ORZEŁ ELBLĄG – 3:0

CZARNI SŁUPSK – PAŁAC BYDGOSZCZ – 1:3

JOKER MEKRO ŚWIECIE – ORZEŁ ELBLĄG – 3:0

ORZEŁ ELBLĄG – PAŁAC BYDGOSZCZ – 3:0

JOKER MERKO ŚWIECIE- CZARNI SŁUPSK – 3:0

OSTATECZNA KLASYFIKACJA:
1. JOKER MEKRO ŚWIECIE
2. CZARNI SŁUPSK
3. PAŁAC BYDGOSZCZ
4. ORZEŁ ELBLĄG

Ariel Stawski

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij