logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Ruszyły zapisy do pierwszego turnieju z cyklu MISTRZOWSKI SAND BEACH TOUR 2014

Urząd Miasta Bydgoszczy we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz partnerami lokalnymi m.in. Kujawsko – Pomorskim Związkiem Piłki Siatkowej jest organizatorem, w czasie wakacji letnich 2014r., pierwszego w historii województwa cyklu turniejów siatkówki plażowej. W planowanych turniejach każdorazowo wystąpią 32 pary w kategoriach „open kobiet” (16. par) i „open mężczyzn” (16. par). Turnieje otwarte są również dla osób niezrzeszonych. W całym cyklu rozegranych będzie 8 turniejów w różnych miejscowościach regionu. Planujemy rywalizację od 19.VII do 24.VIII.2014r.

Mając na uwadze pozytywny klimat dla piłki siatkowej chcielibyśmy zaprosić zawodniczki i zawodników oraz sympatyków siatkówki plażowej do udziału w tym nowatorskim projekcie. Turniej, którego robocza nazwa brzmi: „MISTRZOWSKI SAND BEACH TOUR 2014” jest przy okazji promocją FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn POLSKA 2014. To także pozytywny przekaz szczególnie wśród ludzi młodych, potrafiących dobrze się bawić, prowadzących zdrowy, sportowy tryb życia i jednocześnie potencjalnych kibiców. Turnieje mogą stanowić również znakomitą okazję do doskonalenia formy w okresie przygotowawczym przed sezonem 2014/2015.

Pierwszy turniej już za cztery dni!

Zapisy i zgłoszenia są już przyjmowane!

Szykuje nam się cykl jakiego w regionie jeszcze nie było!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem (w załączniku pod artykułem).

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym:

zgloszenia@sandbeachtour.pl

Aktualności znajdziecie na aktywnym profilu:

www.facebook.com/SANDBEACHTOUR

Przedstawiamy harmonogram „MISTRZOWSKIEGO SAND BEACH TOUR 2014”:

1) 19.07- Kamień Krajeński

2) 27.07- Borówno gmina Dobrcz

3) 02.08- Inowrocław

4) 03.08- Aleksandrów Kujawski

5) 10.08- Osada Karbówko k/Golubia-Dobrzynia

6) 15.08- Ostrowite/Brzuze

7) 17.08- Nowe

8) 24.08- Bydgoszcz

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij