logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Rodzina Siatkarska dla Siatkarskich Rodzin Ukraińskich

Szanowni Państwo, działając zgodnie ze statutem Fundacja Polska Siatkówka uruchomiła zbiórkę internetową pod nazwą ,,Rodzina Siatkarska dla Siatkarskich Rodzin Ukraińskich„, która będzie trwała od 27.02.2022 do końca kwietnia 2022 roku.

Do jej przeprowadzenia udostępniono subkonto fundacji –  Bank Millennium 56 1160 2202 0000 0002 6403 7773 z tytułem wpłaty ,,Pomoc dla Ukrainy”

Zbiórka ma na celu zgromadzenie środków finansowych, które po jej zakończeniu zostaną przekazane wszystkim potrzebującym zawodnikom i zawodniczkom z Ukrainy, którzy w wyniku wojny z Rosją, musieli opuścić wraz z rodzinami swoje kluby i miejsca zamieszkania, zostawiając tym samym cały swój dobytek.

Weryfikacja wsparcia finansowego dla zawodników i ich rodzin, zostanie przeprowadzona na podstawie systemu rejestracyjnego dostępnego w Polsce (PZPS i PLS) , a w przypadku niezarejestrowanych zawodników w Polsce, będziemy się zwracać za pośrednictwem PZPS do Siatkarskiej Federacji Ukrainy o pomoc w ich weryfikacji.

 

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij