logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

REPREZENTACJE WOJEWÓDZTWA NA XXV OGÓLNOPOLSKĄ OLIMPIADĘ MŁODZIEŻY ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019 ROZPOCZYNAJĄ W PIĄTEK ZAWODY

WE WTOREK UROCZYŚCIE WRĘCZONO AKTY POWOŁANIA DO REPREZENTACJI

We wtorkowe popołudnie 14 maja 2019 w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia aktów powołania siatkarek i siatkarzy do reprezentacji województwa Kujawsko – Pomorskiego na XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Świętokrzyskie 2019. Gościny użyczyli nasi partnerzy Iwona i Antoni Kujawowie w Restauracji Maestra firma Gran.

Uświetnieniem wydarzenia był Recital Kameralny w wykonaniu Darii Pawlewicz wokal oraz Eryka Redmerskiego gitara. W dobry nastrój spotkania wprowadziło nas świetne wykonanie trafionego repertuaru, szczególnie Happy – Pharell Williams Shallow – Lady Gaga/Bradley Cooper

Akty powołania wręczali Zbigniew Ostrowski wicemarszałek województwa, Ryszard Ciężki prezes KPZPS w towarzystwie Agnieszki Malinowskiej i Wojciecha Jurkiewicza byłych reprezentantów Polski. W sztafecie siatkarskich pokoleń jako patroni uściskiem dłoni przesyłali fluidy młodszym siatkarkom i siatkarzom.

Obecność rodziców potwierdza, że piłka siatkowa jest nie tylko sportem narodowym, ale staje się również sportem rodzinnym.

Spośród naszych partnerów obecna na spotkaniu była Pani Alicja Huczyńska[R1] prezes Banku Spółdzielczego w Koronowie. Partnerami są również Iwona i Antoni Kujawowie Gran oraz Marek i Magdalena Różniakowie Agro Land marka MZURI.

Ich wsparcie KPZPS wskazuje, że społeczna rola biznesu jest dla nich pełna treści.

Na zakończenie spotkania szefowie kuchni Restauracji Maestra zaprosili na poczęstunek.

Od piątku rozpoczynają się pierwsze mecze. Życzymy gry ambitnej do ostatniej piłki.

Lista powołanych do reprezentacji w załączeniu.

Zachęcamy do otwarcia strony BS Koronowo „Stawiamy na rozwój młodych siatkarzy” oraz Gazety Pomorskiej – sportowy 24 – siatkówka – „Nominacje siatkarskiej młodzieży”.


[R1]ńska

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij