logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Przed nami finał wojewódzki Kindera

mini

W najbliższą sobotę i niedzielę na obiektach Kosetu Grudziądz odbędzie się finał wojewódzki Kinder Joy of moving w minisiatkówce. Zespoły powalczą o prawo udziału w Wielkim Finale, który odbędzie się w lipcu w Gliwicach. W związku z tym ukazał się komunikat nr 9.

Stawką gier będą dwa miejsca w każdej kategorii, które pozwolą na awans do finału Mistrzostw Polski w minisiatkówce – imprezy, którą zaplanowano w dniach 1-3 lipca 2022 roku w Gliwicach.

Chłopcy zagrają w sobotę 28 maja. Weryfikację zespołów zaplanowano na 9:30. W kategorii dwójek rywalizować będzie 12 zespołów w trzech grupach, w trójkach – 8 zespołów w dwóch grupach, a w czwórkach – 6 zespołów w dwóch grupach.

Dziewczęta zagrają w niedzielę 29. maja. Podobnie jak u chłopców zagra 12 zespołów w dwójkach, 9 w trójkach i 6 w czwórkach.

Szczegółowy podział na grupy zamieszczamy w poniższym komunikacie.

 

Komunikat_9_minisiatkówka

 

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij