logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Prezes Ryszard Ciężki honorowym gościem turnieju „PIŁKA-SIATKA-MISTRZ”

20 maja w Szkole Podstawowej nr 48 przy ul. Waryńskiego 1, odbył się kolejny turniej eliminacyjny z cyklu „PIŁKA-SIATKA-MISTRZ”. Oprócz drużyny gospodarzy w zawodach udział wzięły reprezentacje ze szkół nr: 12 i 61. Zaproszonym gościem – MISTRZEM, była Monika Naczk – kapitan drużyny Pałacu Bydgoszcz. Gospodarze nie byli gościnni dla swoich rywali i wygrali sześć na siedem rozgrywanych konkurencji w turnieju. Drugim zespołem, który awansował do dalszego etapu rozgrywek – ćwierćfinałów, okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 61.

W kolejnym dniu rywalizacja przeniosła do Szkoły Podstawowej nr 16 na ul. Koronowską 74. Do zawodów przystąpiły szkoły nr: 2, 36, 40 oraz 16. Gościem specjalnym był siatkarz Transferu Bydgoszcz – Bartosz Filipiak, a gościem honorowym dzisiejszego turnieju był prezes Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej – Ryszard Ciężki. Ufundował on nagrodę dla najlepszej drużyny w konkurencji MOPPERS, którą okazała się Szkoła Podstawowa nr 36.

Walka o ćwierćfinał była wyrównana i rozstrzygnęła się dopiero w ostatniej konkurencji. Do dalszego etapu awansowały Szkoły Podstawowe nr 16 oraz 40. Obydwie reprezentacje zdobyły taką samą liczbę punktów. O zajęciu przez zespół SP 16 pierwszego miejsca w turnieju, zadecydowała zgodnie z regulaminem, kolejność zespołów w ostatniej konkurencji – ATAK, w której zespół SP nr 16 zdobył pierwsze miejsce, a zespół SP nr 40 zajął dopiero trzecią lokatę.

Zdjęcia oraz filmiki z turniejów dostępne są na:

http://www.bydgoszcz.pl/miasto/aktualnosci/aktualnosci-2014-maj/Trwa_turniej__Pi_ka___Siatka___Mistrz_.aspx#1

http://www.tvp.pl/bydgoszcz/informacja/sport/wideo/14052014/15208325 (początek 2’50’’)

http://www.youtube.com/watch?v=eOtOhQm96cE

https://www.facebook.com/zobacz.sam

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij