logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Piotr Makowski: chcemy pokazać się z dobrej strony

Już w piątek siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz zmierzą się z Indykpolem AZS-em Olsztyn.
– Trenujemy bardzo ciężko i mamy nadzieję, że pierwsze zwycięstwo odniesiemy właśnie w Łuczniczce – powiedział środkowy, Jan Nowakowski.
Meczem z olsztynianami Łuczniczka Bydgoszcz rozpocznie sezon we własnej hali po dwóch porażkach na wyjeździe.

– Chcielibyśmy się pokazać tutaj z dobrej strony. Oczywiście wynik jest zawsze sprawą otwartą, ale zespół z Olsztyna prezentuje bardzo wysokie umiejętności. My musimy przeciwstawić coś więcej niż normalną grę. Musimy zacząć bić się bardziej i tego oczekuję od zespołu – powiedział trener Piotr Makowski.
Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz bardzo czekają na pierwsze zwycięstwo i punkty do ligowej tabeli, które pozwolą podbudować pewność siebie na boisku.

– Bardzo chcielibyśmy wygrać po dwóch porażkach na wyjeździe. Przyda się nam przełamanie, tym bardziej, że gramy u siebie i mamy atut własnej hali – zapowiada przyjmujący Jakub Rohnka.http://www.plusliga.pl/news/id/29238.html

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij