logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Pierwszy turniej z cyklu Mistrzowski SAND BEACH TOUR 2014 za nami

W sobotę, 19.07.2014r., w Kamieniu Krajeńskim, odbył się pierwszy turniej z cyklu „Mistrzowski SAND BEACH TOUR 2014”. Punktualnie o godz. 9:00, na boiskach przy ul. Jeziornej 1, stawiły się pary żeńskie oraz męskie, gotowe powalczyć o pierwsze zwycięstwa w rozgrywkach, jakich jeszcze w Kujawsko – Pomorskim nie było. Turniej żeński został podzielony na dwa etapy. Najpierw wszystkie zespoły zagrały systemem „każdy z każdym”. Po pierwszym etapie wyłoniono cztery najlepsze pary, które rozegrały półfinały oraz mecze o trzecie i o pierwsze miejsce. Turniej męski przeprowadzono systemem brazylijskim. W załączniku, pod artykułem można zapoznać się z całą klasyfikacją turnieju.

Wsród par żeńskich na podium stanęły:

1. Katarzyna Pyzdrowska/Weronika Majewska

2. Monika Gajtkowska/Klaudia Łęgowska

3. Monika Adamczyk/Agata Adamczyk

Najlepsi wśród mężczyzn okazali się:

1. Łukasz Blamowski/Rafał Szopiński

2. Mateusz Dąbrowski/Mikołaj Głowacki

3. Konrad Rudnik/Karol Sowiński


W Kamieniu Krajeńskim rywalizacja sportowa stała na wysokim poziomie, a organizator w przerwach między meczami przeprowadzał liczne konkursy wśród zawodników oraz publiczności związane z promocją FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn POLSKA 2014, które odbędą się we wrześniu w Bydgoszczy.

Podsumowując, podczas pierwszego turnieju z cyklu „Mistrzowski SAND BEACH TOUR 2014” panowała fantastyczna atmosfera, a wszyscy zawodnicy i kibice świetnie się bawili.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

https://www.dropbox.com/sh/h5u8jcgini2vtln/AADVaIDbQvt0-6nhW1Ni0SOTa

oraz zachęcamy Was do polubienia oficjalnego profilu:

www.facebook.com/SANDBEACHTOUR

Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom i jednocześnie przypominamy, że kolejny turniej odbędzie się już w najbliższą niedzielę, w Borównie gmina Dobrcz. Zapisy już są przyjmowane.

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij