logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Pierwsi zwycięzcy turnieju minisiatkówki Kinder +Sport 2013

UKS OSiR Ciechocinek pierwszy

W Szkole Podstawowej Nr 41 w Bydgoszczy 14 marca 2013 odbył się Turniej Dwójek dziewcząt inaugurujący rozgrywki etapu I – dla niezrzeszonych. W zawodach wzięło udział 29 zawodniczek z Bydgoszczy, Aleksandrowa Kujawskiego, Ciechocinka, Strzelewa.
Rywalizowano o prawo startu w etapie II, w którym zagrają zespoły zgłoszone przez kluby sportowe. Wyłonienie zwycięzców było sprawą otwartą do ostatniego meczu ze względu na bardzo wyrównany poziom poszczególnych ekip.
Zwycięzca turnieju otrzymał puchar , pierwsze 3 miejsca zostały udekorowane medalami, a wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce i prawo startu w II etapie : UKS OSiR
Ciechocinek III

II miejsce i prawo startu w II etapie : Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce : SP 62 Bydgoszcz

IV miejsce: Strzelewo

V miejsce : Katolicka Szkoła Podstawowa II

VI miejsce: UKS OSiR Ciechocinek.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej oraz możliwości gry w kolejnym etapie rozgrywek turnieju Kinder+Sport 2013, a pozostałe drużyny zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Dziękujemy nauczycielom wf z SP 41 w Bydgoszczy, którzy podjęli się organizacji zawodów, a w szczególności Panu Piotrowi Olszewskiemu za zaangażowanie, które pozwoliło na sprawne przeprowadzenie zawodów w miłej, koleżeńskiej atmosferze.

Wydział Gier i Dyscypliny

Komisja Minisiatkówki

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij