logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Pałac i Chemik w półfinale juniorek i juniorów!

Za nami turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów, które odbyły się w dniach 16-19 lutego. Awans do półfinałów uzyskały siatkarki Pałacu i siatkarze Chemika.

Mistrz naszego województwa – KS Pałac Bydgoszcz bez większych problemów wygrał wszystkie swoje mecze i zajął pierwsze miejsce w ćwierćfinale, którego był gospodarzem. Siatkarze bydgoskiego Chemika też wywalczyli awans – tyle, że z II miejsca, bo w ostatnim spotkaniu ulegli Jastrzębskiemu Węglowi. Oba zespoły były gospodarzami ćwierćfinałów.

Pozostałym zespołom z naszego województwa nie poszło już tak dobrze. Zespoły reprezentujące MUKS Spartakus Lniano, Jokera Świecie i NTS Trójkę Nakło zajęły 6. miejsca w swoich ćwierćfinałach.

Wyniki wszystkich meczów ćwierćfinałowych:

1/4 MP juniorów – wyniki

1/4 MP juniorek – wyniki

Zespołom Pałacu i Chemika życzymy powodzenia w dalszej walce!

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij