logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Pałac Bydgoszcz na 5. miejscu w Mistrzostwach Polski Juniorek

Dziewczyny rozgrywały finał w Olecku. Pałac rozpoczął świetnie od pewnej wygranej 3:0 z Bielsko-Białą. W drugim spotkaniu siatkarki Pałacu zmierzyły się, jak się później okazała, z mistrzyniami Polski i przegrały 1:3. W meczu o awans do półfinałów musiały pokonać Atenę Warszawa. Po pierwszym secie (25:14) wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, ale dziewczyny to dziewczyny z Warszawy wygrały 3 kolejne sety i bydgoszczankom pozostała walka o 5. miejsce. Mecz z ŁKS-em Łódź zakończył się grą na przewagi w tie-breaku i na szczęście górą były zawodniczki Pałacu (17:15).