logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Ostatni mecz Kasi Mieszkowskiej na szczeblu centralnym!

W sobotę, 17 grudnia br., Katarzyna Mieszkowska będzie po raz ostatni w swojej karierze sędziowała mecz I ligi.

Już w najbliższą sobotę, 17 grudnia br. o godzinie 18:00, nasza koleżanka – Katarzyna Mieszkowska, będzie po raz ostatni sędzią pierwszym na meczu I ligi. Kasia szczęśliwie osiągnęła wiek sędziowskiej „emerytury”. Zarówno w FIVB, CEV jak i w Polskim Związku Piłki Siatkowej obowiązują te same zasady – 55 lat dla obu płci. Po przekroczeniu tej magicznej granicy (przypadającej na koniec roku kalendarzowego, w którym sędzia osiąga ten wiek, a nie w dniu jego faktycznych urodzin) nie ma już możliwości sędziowania zawodów szczebla centralnego w naszym kraju jako sędzia pierwszy lub drugi. Można jednak nadal pełnić fukcję sekretarza lub… stanąć po drugiej stronie barykady jako kwalifikator, czego Kasi serdecznie życzmy.

Tymczasem informujemy i serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby towarzyszyć Kasi w tym doniosłym wydarzeniu, że ostatni mecz Kasi: Krispol Września – Ślepsk Suwałki, rozegrany zostanie we Wrześni, w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2, przy ulicy Słowackiego 41.

Agnieszka Michlic

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij