logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Ośrodek siatkówki plażowej w Kamieniu Krajeńskim.

Sport w gminie Kamień Krajeński jest nieodzownym elementem życia wielu jej mieszkańców. Jest dziedziną życia społeczności lokalnej, samorząd gminy dostrzega to i od wielu lat wspomaga finansowo kluby, które przyczyniają się do rozwijania sportu. Pracuje też nad stworzeniem warunków i możliwości młodzieży do rozwijania zainteresowań sportowych poprzez stworzenie atrakcyjnej oferty, która będzie uwzględniała zainteresowania potencjalnych uczestników.

Ośrodek Wczasowy nad J. Mochel będący własnością Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim położony jest przy ulicy Jeziornej w Kamieniu Krajeńskim. Na terenie ośrodka znajduje się 15 czteroosobowych domków campingowych położonych w pobliskim lasku miejskim, stołówka, salka do tenisa stołowego, budynek przeznaczony do przechowywania sprzętu wodnego, plac zabaw dla najmłodszych wczasowiczów oraz parking samochodowy. Dwupokojowe domki wyposażone są w wodę, energię elektryczną, kuchnię z lodówką i kuchenką gazową oraz łazienkę z toaletą i natryskami. Do kompleksu należy również pole namiotowe z 30 miejscami noclegowymi usytuowane przy samej plaży ze strzeżonym kąpieliskiem. Dodatkowym atutem są cztery profesjonalne boiska do piłki siatkowej plażowej z pełnym wyposażeniem. Turyści mają też możliwość odbierania darmowego sygnału WiFi na całej powierzchni plaży.

Kontakt: Sławomir Borlik slawek56@onet.pl

Agnieszka Michlic

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij