logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Nowy trener Łuczniczki Bydgoszcz!

Dragan Mihailovic obejmie stanowisko pierwszego trenera Łuczniczki Bydgoszcz. Serbski szkoleniowiec doświadczenie zbierał w wielu zagranicznych klubach i reprezentacjach. Bydgoski zespół poprowadzi do końca sezonu.

Dragan Mihailovic obejmie stanowisko pierwszego trenera Łuczniczki Bydgoszcz. Serbski szkoleniowiec doświadczenie zbierał w wielu zagranicznych klubach i reprezentacjach. Bydgoski zespół poprowadzi do końca sezonu.

Dragan Mihailovic zostanie nowym trenerem bydgoskiej drużyny, którą kierować będzie do końca sezonu. Serb pochwalić się może ponad 22 latami międzynarodowego doświadczenia. Prowadził wiele zagranicznych klubów oraz narodowe reprezentacje – Jugosławii, Kanady, Quebecu, Libanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W kadrze Jugosławii był asystentem Zorana Gajicia. Wówczas wraz z reprezentacją Jugosławii zdobył brązowy medal igrzysk olimpijskich w Atlancie, pokonując w meczu o trzecie miejsce Rosję.

– Największy dylemat polegał na tym, czy sprowadzać nowego trenera w tym momencie sezonu. Zdecydowaliśmy się na kandydaturę Dragana Mihailovicia. Zaproszenie do współpracy Dragana ma na celu sprawienie, aby w tym sezonie ugrać więcej, ale też rozważyć budowanie składu i filozofię zespołu na kolejne rozgrywki – powiedział prezes klubu, Piotr Sieńko.

W minionym roku Mihailovic prowadził fiński klub – Raision Loimu. Wcześniej pracował w profesjonalnych klubach w Jugosławii, Grecji, Francji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, Libanie, Bahrajnie i Finlandii. Prowadził również kanadyjskie zespoły uniwersyteckie. Na swoim koncie ma liczne sukcesy m.in. brązowy medal igrzysk olimpijskich, krążki mistrzostw świata, Pucharu Świata, mistrzostw Europy, ligi francuskiej, greckiej, katarskiej.

W swojej karierze pracował z wieloma gwiazdami światowej siatkówki. W jego treningach uczestniczyli m.in. Nikola Grbic, Vladimir Grbic, Dejan Brdjovic, Slobodan Kovac, Ivan Milijkovic, Andrija Geric, Goran Vujevic, Dustin Watten, Wout Wijsmans.

Dragan Mihailovic
Miejsce urodzenia:
Serbia
Data urodzenia: 27.06.1961

http://www.luczniczkabydgoszcz.pl/Nowy_trener_Luczniczki_Bydgoszcz,29193

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij