logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Nowy klub siatkarski w kujawsko-pomorskim!

Wazówna

We wrześniu 2020 przy OSiR w Golubiu-Dobrzyniu powstała sekcja siatkówki dziewcząt roczników 2009 i 2010. Chcąc zrobić kolejny krok w rozwoju młodych siatkarek grupa rodziców postanowiła założyć Klub Sportowy MKS Wazówna.

13 grudnia założyciele uzyskali wpis w rejestrze klubów sportowych w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu. Prezesem wybrano Mariusza Mroczkowskiego, a funkcję wiceprezesa objął Grzegorz Kłosowski. 

Grzegorz Kłosowski powiedział, że w Klubie trenują dwie grupy : dziewczynki rocznik 2009 i 2010 oraz dziewczynki rocznik 2011. Zajęcia w obu grupach prowadzi trener Jerzy Komorowski, a dziewczęta pochodzą z terenu miasta Golubia-Dobrzynia, jak również z Gminy Ciechocin.

Mimo, że klub formalnie istnieje tydzień, to działa już prężnie. 3 grudnia zorganizował turniej trójek siatkarskich, a 17 grudnia – turniej czwórek. Oba dla dziewcząt, w obu wzięło udział po 10 zespołów. Na parkiecie w Golubiu wystąpiły zespoły takich klubów jak Energetyk Poznań, Viktoria Lubowidz, Pałac Bydgoszcz, Aleksandria Aleksandrów Kujawski, Joker Świecie, Stal Grudziądz.

Życzymy wytrwałości i powodzenia.
Do zobaczenia na siatkarskim szlaku 🙂

Kilka zdjęć z ostatnich turniejów:

Wazówna
N2031

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij