logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

NICOLA VETTORI: NIE POTRAFILIŚMY ZATRZYMAĆ POLICZANEK

– Nie potrafiliśmy zatrzymać ataków policzanek, ale wiadomo, jaki potencjał ma ten zespół, były także problemy z przyjęciem.

Nicola Vettori (2013)
fot. ksuam.pl

1 grudnia 2016 11:47

– Nie potrafiliśmy zatrzymać ataków policzanek, ale wiadomo, jaki potencjał ma ten zespół, były także problemy z przyjęciem. Dlatego przegraliśmy tak wysoko – mówił po porażce 0:3 z Chemikiem Police trener Budowlanych Toruń, Nicola Vettori. Z powrotu do gry w zespole mistrzyń Polski cieszyła się Anna Werblińska. – Kibicowanie drużynie z boku parkietu jest bardzo stresujące – mówiła.

Statystyki mówią, że graliśmy w ataku drugi najlepszy mecz po tym z ŁKS-em. Gorzej w obronie – przyznał po meczu trener Budowlanych Toruń, Nicola Vettori. – Nie potrafiliśmy zatrzymać ataków policzanek, ale wiadomo, jaki potencjał ma ten zespół, były także problemy z przyjęciem. Dlatego przegraliśmy tak wysoko, Chemik popełnił zaledwie pięć błędów w ataku. Jesteśmy jednak na dobrej drodze przed serią meczów, w których szanse na punkty będą zdecydowanie większe – przyznał szkoleniowiec beniaminka z Torunia.

Starałyśmy się trochę powalczyć i pokazać dobrą siatkówkę, mam nadzieję, że kibice to zauważyli. Mieliśmy trudną serię spotkań, ale teraz pora na zespoły w naszym zasięgu. Wierzymy, że punktów będzie przybywać. Mam nadzieję, że już w meczu w Pile – mówiła po meczu przyjmująca torunianek, Patrycja Polak.

Chemik po zwycięstwie w Toruniu powrócił na fotel lider Orlen Ligi. – Nastawiałyśmy się na walkę w tym meczu, ale torunianki nie postawiły nam poprzeczki bardzo wysoko – przyznała szczerze Anna Werblińska.Były momenty wyrównanej gry, ale generalnie wszystko było pod naszą kontrolą. Osobiście cieszę się, że po miesiącu przerwy wróciłam do gry. Kibicowanie drużynie z boku parkietu jest bardzo stresujące, żadna zawodniczka tego nie lubi – dodała powracająca do pełni sił przyjmująca mistrzyń Polski.

http://siatka.org/pokaz/nicola-vettori-nie-potrafilismy-zatrzymac-policzanek/

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij