logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Nadrabiamy zaległości

Przez prawie miesiąc nie publikowaliśmy nic na naszej stronie. Przepraszamy za brak informacji. W tym artykule przybliżymy wydarzenia z kręgu siatkówki młodzieżowej z tego okresu.

Kadetki

W dniach 24-26 marca w Bydgoszczy odbył się jeden z półfinałów Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych (Kadetek). Siatkarki Pałacu Bydgoszcz okazały się niegościnne i wygrywając wszystkie spotkania awansowały do finału! Warto wspomnieć, że w spotkaniu z Legionovią Pałac przegrywał już 0:2 i nie poddając się wygrał 3 kolejne sety! Serdecznie gratulujemy!

Zobacz wyniki turnieju

Finał odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia w Wieliczce, a w środę 29 marca podano podział grupy w finale.

Grupa A

Energa MKS SMS Kalisz
B&B LTS Legionovia
Pogoń Proszowice
SMS Solna Wieliczka

Grupa B

KS Pałac Bydgoszcz
UKS Szamotulanin Szamotuły
GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec

 

Młodziczki

W dniach 1-2 kwietnia odbyły się ćwierćfinały MP Młodziczek. Świetne turnieje  zagrały młodziczki z Bydgoszczy, Grudziądza i Świecia. Wszystkie zgodnie awansowały do półfinałów! Trzeba dodać że młode siatkarki Pałacu, Stali i Jokera zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach ćwierćfinałowych.

Zobacz wyniki ćwierćfinałów

Rozlosowano już też grupy półfinałowe, a turnieje półfinałowe odbędą się już w najbliższy weekend!

Pałac Bydgoszcz zagra w Warszawie, gdzie zmierzy się ze stołeczną Spartą, Solą Wieliczka i AS AZS-AWF Wrocław.

Stal Grudziądz będzie gospodarzem turnieju, w którym oprócz gospodyń zagra sąsiad zza miedzy – Joker Świecie oraz Sandecja Dunajec Nowy Sącz i JKS SMS Jastrzębie

 

Młodzicy

Ta kategoria, podobnie jak młodziczki, rozegrała swoje ćwierćfinały  również w dniach 1-2 kwietnia. Nasze województwo reprezentował tylko jeden zespół – BKS Chemik Bydgoszcz, który zagrał w Opolu Lubelskim. Chemicy wygrali dwa spotkania, jedno przegrali i zameldowali się w półfinale.

Zobacz wyniki

W wyniku losowania w najbliższy weekend BKS Chemik Bydgoszcz zagra w Tomaszowie Mazowieckim, a będzie tam rywalizował z MOS Wolą Warszawa, Jastrzębskim Węglem i Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Wszystkim zespołom życzymy powodzenia!

 

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij