logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

NABÓR DO KADR WOJEWÓDZKICH MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW W STYCZNIU

Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że organizuje konsultacje naborowe do Kadr Wojewódzkich młodzików oraz młodziczek w piłce siatkowej.

1. Konsultacja dla młodziczek odbędzie się 29.01.2012 w hali sportowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 27 o godzinie 13.00. Na konsultację zapraszamy dziewczęta urodzone w roku 1999.
Konsultacje prowadziła będzie trener Kadr Wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt Agata Kopczyk – 505 518 713.

2. Konsultacja dla młodzików odbędzie się 28.01.2012 w hali sportowej KS Stal Grudziądz, ul. Sportowców 3 o godzinie 11.00. Na konsultację zapraszamy chłopców urodzonych w roku 1998.
Konsultacje prowadził będzie trener Kadr Wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców Jerzy Komorowski – 515 481 470.

3. Do udziału w konsultacji zapraszamy dziewczęta i chłopców z podanych roczników charakteryzujących się dobrymi warunkami fizycznymi o niekoniecznie dobrych umiejętnościach wyszkolenia siatkarskiego.

4. Na konsultację młodziczek i młodzików kandydaci przyjeżdżają na własny koszt pod opieką trenerów, rodziców lub nauczycieli wychowania fizycznego swojej szkoły.

5. W przypadku zakwalifikowania młodzików do KWM będą oni uczestniczyć w zgrupowaniu szkoleniowym zimowym w terminie 11 – 17. 02. 2012, natomiast termin zgrupowania szkoleniowego młodziczek zostanie podany w późniejszym terminie.

6. Na zgrupowanie należy zgłosić się
a. ze sprzętem sportowym (ubiór sportowy), bowiem dla wszystkich
przeprowadzony będzie test z zakresu ogólnej sprawności fizycznej wraz z pomiarem wybranych zdolności motorycznych, umiejętności technicznych z piłki siatkowej.
b. posiadając na kartce następujące czytelne informacje
– imię i nazwisko
– data urodzenia
– nr telefonu kontaktowego z rodzicami, opiekunami prawnymi
– imię i nazwisko nauczyciela, trenera
– nr telefonu nauczyciela, trenera
– nazwa, adres, telefon szkoły, klubu

Wiceprezes KPZPS
Trener koordynator
kadr wojewódzkich w piłce siatkowej

Henryk Borowski

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij