logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Młodzi siatkarze SP60 Bydgoszcz Mistrzami Polski!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 60 Mistrzostwa Sportowego i z oddziałami sportowymi w Bydgoszczy, a jednocześnie zawodnicy BKS Chemik Bydgoszcz wygrali w Głuchołazach Igrzyska Dzieci, zdobywając złote medale i tytuł Mistrza Polski Szkół Podstawowych w kategorii „czwórek”.

W drodze po końcowe zwycięstwo pokonali kolejno dziewięciu rywali i z samymi zwycięstwami na koncie stanęli na najwyższym stopniu podium.
Ostatni finałowy mecz był pięknym podsumowaniem całych mistrzostw. Po ponad 1,5 godzinnej walce i broniąc po drodze piłkę meczową siatkarze z Bydgoszczy pokonali SP Połczyn-Zdrój 2:1 (25:19, 23:25, 16:14).
Brązowe medale zdobyli siatkarze SP 50 Wrocław.

Wyniki:
Eliminacje:
Bydgoszcz – Kraków 2:1
Bydgoszcz – Sulechów 2:0
2. runda
Bydgoszcz – Kędzierzyn-Koźle 2:0
Bydgoszcz – Człuchów 2:0
Ćwierćfinały:
Bydgoszcz – Kalisz 2:0
Bydgoszcz – Kraków 2:0
Bydgoszcz – Tomaszów Mazowiecki 2:0
Półfinał:
Bydgoszcz – Wrocław 2:0
Finał:
Bydgoszcz – Połczyn-Zdrój 2:1.

Złote medale wywalczyli:
Grzegorz Miszewski (MVP), Fabian Mikołajczak, Piotr Strojek, Kamil Zymowski, Oskar Kopacz, Oliwier Jaskólski, Kuba Hoffmann, Dominik Nowicki, Kacper Szczepański, Filip Lutoborski.
Trener: Maciej Kwiatkowski.

 

Gratulujemy!

 

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij