logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Młoda Liga: Zaczęli od zwycięstwa!

Młodzi siatkarze Delecty Bydgoszcz poszli w ślady swoich starszych kolegów i na inaugurację rozgrywek Młodej Ligi zwyciężyli z Politechniką Warszawską 3:1, prezentując się zupełnie nieźle.

Młodzi siatkarze Delecty Bydgoszcz poszli w ślady swoich starszych kolegów i na inaugurację rozgrywek Młodej Ligi zwyciężyli z Politechniką Warszawską 3:1, prezentując się zupełnie nieźle.

Młoda Liga: Zaczęli od zwycięstwa!

Pierwszy mecz nowego sezonu rozgrywek Młodej Ligi wypadł udanie dla naszej drużyny. Bydgoszczanie od początku pojedynku przyjęli kontrolę nad jego przebiegiem. Juniorzy, wsparci zawodnikami, którzy w tym sezonie zasilili szeregi pierwszej drużyny, odnieśli przekonywujące zwycięstwo – „Dwa pierwsze wygraliśmy wyraźnie, przede wszystkim dzięki bardzo dobrej grze na zagrywce, którą odrzuciliśmy przeciwnika od siatki. Efektem tego była ułatwiona gra w bloku. W trzecim secie natomiast popełniliśmy sporą ilość błędów własnych. Nasza zagrywka również nie funkcjonowała tak jak w poprzednich setach, dzięki czemu przeciwnik złapał rytm gry i zasłużenie wygrał tę partię” – mówił po tym spotkaniu Krzysztof Kowalczyk.

„Od początku czwartego seta kontrolowaliśmy jego przebieg. Dobre zmiany dali Kacper Zieliński i Michał Kubiak. Na szczególne wyróżnienie zasługują chłopcy grający w pierwszym zespole: Marcin Waliński i Łukasz Owczarz” – chwalił szkoleniowiec naszej drużyny, który w Warszawie nie mógł skorzystać z trójki kontuzjowanych zawodników: Rafała Stasińskiego, Wojciecha Szwemina i Miłosza Lipskiego.

MVP: Marcin Waliński

Skład:
Delecta Bydgoszcz: Wiese, Waliński, Sieńko, Owczarz, Obermeler, Rejno, Detmer (libero) oraz Zieliński, Kubiak

AZS Politechnika Warszawska – Delecta Bydgoszcz 1:3
(15:25, 17:25, 25:21, 23:25)

za stroną: http://www.delectabydgoszcz.pl/index.php/mloda-liga-news/item/604-mloda-liga-zaczeli-od-zwyciestwa

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij