logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Mistrzostwa województwa – single chłopców w Lnianie

3 czerwca 2023r.  w Szkole Podstawowej w Lnianie rozegrano  pierwsze Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego chłopców w singlach w rocznikach 2013 i 2014. Do zawodów zgłosiło się 16  zawodników z Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Łochowa oraz Lniana.

W kategorii 2014 najlepszy okazał się Franciszek Pawlicki (MUKS Spartakus Lniano), który wyprzedził Emila Bielickiego (Akademia Wilfredo Leona Toruń). Na  trzeciej pozycji uplasował się Julian Pieczonka (MUKS Spartakus Lniano).

W kategorii 2013 wygrał zawodnik z SP Łochowo – Wiktor Kalamon , drugi był Filip Neumann (SP Łochowo), na trzeciej pozycji uplasował się – Mikołaj Kawalec (Volleystal Grudziądz).

Na zakończenie zwycięzca rozgrywek rocznika 2014 (Franciszek Pawlicki) zagrał ze zwycięzcą rocznika 2013 (Wiktor Kalamon) o statuetkę MVP turnieju. Zwycięzcą tego pojedynku został zawodnik SP Łochowo.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy, słodkości, nagrody rzeczowe a najlepsi dodatkowo puchary.

Organizatorami byli KPZPS Bydgoszcz i MUKS Spartakus Lniano. Podziękowania należą się także rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów, trenerów i  kibiców.

 

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij