logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Minisiatkówka Plażowa w sezonie 2023

Wczoraj dostaliśmy informację o wytycznych dotyczących rozgrywek minisiatkówki plażowej w zbliżającym się sezonie. Termin wojewódzkiego etapu ustalimy wkrótce i poinformujemy o nim. Poniżej przytaczamy obszerną część otrzymanego maila.

Szanowni Państwo,

Drodzy Działacze, Trenerzy, Zawodniczki i Zawodnicy

Pragniemy Państwa poinformować, iż wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu środowiska- Wydział Siatkówki Plażowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej w ścisłej współpracy z firmą Ferrero Polska, Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polskim  Komitetem Olimpijskim postanowił rozszerzyć ofertę dla klubów i stowarzyszeń prowadzących szkolenie w zakresie minisiatkówki plażowej dziewcząt i chłopców o Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce Plażowej o Puchar Kinder Joy of Moving.
System eliminacji wojewódzkich, Przepisy i Regulamin rozgrywek są w dużej mierze oparte na sprawdzonych wzorcach z rozgrywek halowych o Puchar Kinder Joy of Moving. Wsparcie głównego sponsora- firmy Ferrero Polska jest gwarancją jakości, do której zdołali się już Państwo na pewno przyzwyczaić.
Na stronie minisiatkówka.pl powstanie specjalna zakładka dotycząca rozgrywek minisiatkówki plażowej.

Eliminacje wojewódzkie powinny zakończyć się do dnia 20 czerwca 2023 roku.
Najlepsze trzy drużyny w każdej kategorii uzyskują bezpośredni awans do Wielkiego Finału, który odbędzie się w dniach 25-28.06.br. w Kołobrzegu. W przypadku wakatów- chętne zespoły, które nie uzyskają bezpośredniego awansu będą mogły zostać dolosowane do turnieju finałowego po przesłaniu stosownego wniosku do rodzimego WZPS-u w następnym dniu roboczym po zakończeniu eliminacji wojewódzkich.

Zgłoszenia drużyn do Wielkiego Finału dokonują Wojewódzkie Związki Piłki Siatkowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wspaniałym projekcie mającym fantastyczny wpływ na rozwój i popularyzację naszej pięknej dyscypliny jaką jest Siatkówka Plażowa.

Regulamin Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o puchar Kinder Joy of Moving 2023

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij