logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA WE WRZEŚNIU W BYDGOSZCZY

Bydgoszcz w dniach 10 – 14 września będzie organizatorem 2. etapu FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Będzie to zarówno pierwsza jak i jedyna tej rangi impreza nie tylko w województwie Kujawsko – Pomorskim, ale również w całej Polsce.

Równolegle w tym czasie, w dniach 08, 09 oraz 12 września zostaną rozegrane w Bydgoszczy MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA – akcja społeczna mająca na celu nie tylko promocję Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 odbywających się w Polsce, w tym również w Bydgoszczy, ale również popularyzację piłki siatkowej wśród młodzieży jako formę aktywnego spędzania wolnego czasu. Będzie to turniej zorganizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Siatkowej, Kinder + Sport, Urząd Miasta Bydgoszczy oraz Kujawsko – Pomorski Związek Piłki Siatkowej.

W związku ze zbliżającym się terminem przyjmowania zgłoszeń (05.09.2014r.) chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie chętne szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne do wzięcia udziału w tym nowatorskim i jedynym w historii projekcie.

Więcej szczegółów oraz informacji w załączonych do artykułu dokumentach.

Alicja Malinowska

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij