logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kursokonferencja licencyjno-szkoleniowa za nami. Ruszył nowy sezon 2023/2024.

W ubiegły czwartek (21 września 2023 roku) w hali bydgoskiego Chemika odbyła się konferencja licencyjno – szkoleniowa na sezon 2023/2024 dla trenerów piłki siatkowej z województwa kujawsko-pomorskiego. Na szkolenie przybyło 60 szkoleniowców z całego województwa. Pokazowy trening przeprowadził najpierw Maciej Kwiatkowski prezentując ćwiczenia doskonalące odbicie piłki oburącz dołem w minisiatkówce, a po nim Maciej Kromrych zaprezentował na grupie dziewcząt z Pałacu „Zasady taktyki zespołowej i indywidualnej oraz czytanie gry w piłce siatkowej”.

Po tym szkoleniu Zarząd KPZPS spotkał się z przedstawicielami klubów w hali Łuczniczka. Omówiono na nim stan przygotowań do nadchodzącego sezonu oraz kilka aktualnych problemów.

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/iv61zqfug7PxBTqC9

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij