logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kursokonferencja licencyjna w Mogilnie

Wczoraj w Mogilnie odbyła się kursokonferencja licencyjna dla trenerów zrzeszonych w Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Siatkowej. Na spotkaniu pojawiło się 67 trenerów z całego województwa.

Spotkanie poprowadził Artur Sierzchuła, który przedstawił też zmiany w uzyskaniu stopnia trenera PZPS od roku 2022. Omówił też sukcesy wojewódzkiej siatkówki w finałach młodzieżowych Mistrzostw Polski w ubiegłym sezonie. Przypomnijmy:

złoty medal juniorów BKS Chemik Bydgoszcz Siatkówka Młodzieżowa (trener Maciej Kwiatkowski)
złoty medal młodziczek MUKS Joker Świecie (trener Agnieszka Szewczyk)
5. miejsce juniorek KS Pałac Bydgoszcz (trener Agata Kopczyk)

Sukcesem można też określić występy w finałach minisiatkówki w Gliwicach. Największe to brązowy medal dla Stali Grudziądz w kategorii czwórek dziewcząt (trener Konrad Biernacki) oraz 4. miejsce chłopców Chemika Bydgoszcz w kategorii trójek (trener Maciej Kwiatkowski).

Po nim trenerzy Maciej Kwiatkowski i Konrad Biernacki przedstawili swoją wizję i sposoby pracy w minisiatkówce. Następnie o zmianach w przepisach krótko opowiedział Marek Mianowski, a później trener miejscowego Sokoła – Michał Muszyński zaprezentował współpracę blok-obrona w poszczególnych ustawieniach na przykładzie prowadzonego przez siebie zespołu.

Zdjęcia z konferencji: https://photos.app.goo.gl/MqojgadrfzKsDcHE9

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij