logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kubanka w Pałacu Bydgoszcz

Zmiany w szeregach bydgoskiego Pałacu. W zespole znad Brdy zamiast Agaty Karczmarzewskiej-Pury wystąpi Kubanka Maybelis Martinze Adlum.

Zmiany w szeregach bydgoskiego Pałacu. W zespole znad Brdy zamiast Agaty Karczmarzewskiej-Pury wystąpi Kubanka Maybelis Martinze Adlum. Powodem zakontraktowania nowej zawodniczki jest ciąża polskiej siatkarki. Agata Karczmarzewska-Pura przez dwa ostatnie sezony występowała w klubie z Dąbrowy Górniczej. Nadchodzące rozgrywki miała rozpocząć w Pałacu Bydgoszcz jako atakująca lub przyjmująca. Pochodząca z Rzeszowa siatkarka nie rozpoczęła jednak zajęć z nowym klubem, ponieważ okazało się, że jest w ciąży.

Poszukiwania nowej siatkarki zakończyły się zaproszeniem na testy Maybelis Martinze Aldum. Zawodniczka ta na swoim koncie ma brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Grająca wówczas na pozycji libero siatkarka rok temu znalazła się w szeregach TPS-u Rumia. Klub z Pomorza ponownie znalazł się na zapleczu ekstraklasy, a część zawodniczek zdecydowało się na zmianę barw. Tym samym Martinez w Bydgoszczy występowała będzie z Natalią Ziemcową, z którą grała w zespole beniaminka ubiegłego sezonu PlusLigi Kobiet.

Za stroną: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-08-23-kubanka-w-palacu-bydgoszcz

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij