logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

KS Pałac wraca ze zgrupowania w Cetniewie, teraz czas na sparingi.

Trener Rafał Gąsior jako jeden z niewielu ma komfort pracy ze wszystkimi zawodniczkami.

Test bydgoskiej drużyny odbędzie się w Legionowie. Zespół zagra tam m.in. z PTPS Piła, AZS Białystok i Organiką Łódź.

Bydgoska drużyna wyjechała do Cetniewa w ubiegłą środę. Trener Rafał Gąsior (zastąpił na tym stanowisku Piotra Makowskiego, który przeniósł się do Delecty) miał do dyspozycji wszystkie zawodniczki.

Nad morze pojechała też 33-letnia Kubanka Mayvelis Martinez Adlum. Ta doświadczona zawodniczka może grać na pozycji atakującej lub przyjmującej. W Pałacu ma zastąpić Agatę Karczmarzewską-Purę, która tuż przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu zaszła w ciążę i poprosiła o rozwiązanie kontraktu. W ubiegłym sezonie Martinez reprezentowała TPS Rumia, który z hukiem spadł z PlusLigi Kobiet.

Dołączyła do zespołu w trakcie rozgrywek. Początek miała słaby, ale pod koniec rozgrywek zaprezentowała się już z dobrej strony – ocenia najnowszy transfer swojego klubu trener Rafał Gąsior.

Szkoleniowiec Pałacu liczy na doświadczenie Kubanki. Pewnie nie wszyscy kibice wiedzą, że w 2004 roku Martinez zdobyła w Atenach brązowy Kobiet wystartuje 12 października. Tego dnia KS Pałac zagra na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza.

Za stroną: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-09-07-ks-palac-wraca-ze-zgrupowania-w-cetniewie-teraz-czas-na-sparingi

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij