logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Konkurs KINDER Joy of moving – styczeń 2022

Firma Ferrero, która wspiera organizację Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving ogłosiła konkurs, który potrwa do 28 stycznia 2022 roku.

Na stronie minisiatkowka.pl czytamy:

W tym roku program KINDER Joy of moving obchodzi swoje 15. urodziny! Świętowanie trwać będzie cały 2022 rok i aby dobrze go zaplanować warto posłużyć się kalendarzem KINDER Joy of moving!

Jeśli chcielibyście zdobyć nasz kolorowy, trójdzielny kalendarz, to weźcie udział w konkursie na profilu @KINDERJoyofmoving.Polska na Instagramie!

Poniżej kilka ważnych informacji:

  • Konkurs prowadzony jest na profilu programu KINDER Joy of moving Polska na Instagramie, a dokładnie pod samym postem konkursowym www.instagram.com/KINDERJoyofmoving.Polska
  • Zadanie konkursowe jest następujące:
    • polubienie profilu KINDER Joy of moving Polska na Instagramie
    • dodanie w komentarzu pod postem konkursowym rozwinięcia zdania: ,,W 2022 roku zostanę Mistrzem Radości, ponieważ …” oraz wpisanie następującej treści zgody: „Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Regulaminu Konkursu i akceptuję jego treść. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w następującym zakresie: adres e-mail, imię i nazwisko, Instagram ID, adres korespondencyjny w celu dostarczenia nagrody, telefon kontaktowy przez administratora danych Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., w celu przeprowadzenia Konkursu „ZOSTAŃ MISTRZEM RADOŚCI”. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w §9 Regulaminu Konkursu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do danych, prawie ich sprostowania, uzupełnienia, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodność przetwarzania z prawem”.
  • Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych rozpoczyna się z chwilą publikacji posta konkursowego na profilu @KINDERJoyofmoving.Polska na platformie społecznościowej Instagram w dniu 14.01.2022 r. i zakończy się w dniu  28.01.2022 r. o godzinie 23:59.
  • Nagrodami są fantastyczne, kolorowe kalendarze trójdzielne KINDER Joy of moving 2022!
  • Nagrodzimy 15 osób, które zgodnie z Regulaminem Konkursu w sposób oryginalny, ciekawy i kreatywny dokończą zdanie konkursowe.

Do dzieła!

 

Regulamin konkursu

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij