logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ W II LIDZE MĘŻCZYZN

Zakończyła się runda zasadnicza, przed nami play-off, które rozpocznie się w pierwszy weekend marca.

II liga

21 lutego 2017 11:38

W miniony weekend poznaliśmy 48 drużyny, które walczyć będą o awans do I ligi mężczyzn. Znamy również 11 zespołów, które zmuszone będą do gry o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. Zakończyła się runda zasadnicza, przed nami play-off, które rozpocznie się w pierwszy weekend marca.

Dość niespodziewanej porażki doznał lider pierwszej grupy, Olimpia Sulęcin. Lubuska drużyna przegrała na wyjeździe z Orłem Międzyrzecz 1:3, ale i tak nie zmieniło to jej miejsca w tabeli. W I rundzie play-off zwycięzca grupy, czyli Olimpia, zmierzy się z Powiatem Kołobrzeskim Kołobrzeg, który w tej kolejce pauzował. Natomiast ekipa z Międzyrzecza zmierzy się ze Stoczniowcem Gdańsk, który po bardzo interesującym spotkaniu u siebie przegrał w tie-breaku z LO MS Świnoujście. Uczniowie ze Świnoujścia nie biorą udziału w dalszych etapach. Na drugim miejscu są siatkarze Wilków Wilczyn, którzy pewnie w trzech setach pokonali u siebie Stal Grudziądz. Wicelider grupy w I rundzie play-off zmierzy się z Trójką Nakło, która na wyjeździe przegrała 1:3 z Treflem Lębork. Ostatnia parę utworzą właśnie zespoły z Grudziądza oraz Lęborka.

http://siatka.org/pokaz/koniec-rundy-zasadniczej-ii-lidze-mezczyzn/

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij