logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

KONGRES SPORTU POWSZECHNEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

W Sali Wielkiej Dworu Artusa w Toruniu odbył się KONGRES SPORTU POWSZECHNEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO z udziałem Pani Joanny Mucha minister Sportu i Turystyki oraz Piotra Całbeckiego marszałka województwa. W spotkaniu 3 grudnia 2012 uczestniczyli samorządowcy i środowisko sportowe regionu. Wśród zaproszonych byli przedstawiciele naszych klubów siatkarskich i Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Pani minister Joanna Mucha wyróżniła Pana Waldemara Sagana „Odznaką ZA ZASŁUGI DLA SPORTU” przyznaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nasz kolega działa w wyczynowym sporcie od 1975 roku. Jest współzałożycielem KS Pałac Bydgoszcz oraz OZPS (dzisiejszego KPZPS). Obecnie jest Prezesem KS Pałac Bydgoszcz, członkiem Zarządu KPZPS i PZPS, zasiada w jego Prezydium oraz jest Przewodniczącym Wydziału d/s Młodzieży Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij