logo

Kujawsko-PomorskiZwiązek Piłki Siatkowej

Kolejne powołania na przegląd siatkarskiej młodzieży w Spale

Staraniem Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej Jan Lesiuk w Spale

Na wniosek i staraniem Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej Jan Lesiuk BKS Chemik dołączył do powołanych juniorów na kamp w Spale. Kamp organizowany na terenie COS OPO przez Polski Związek Piłki Siatkowej jest przeglądem najlepszych polskich juniorów. Wcześniej – po Turnieju Nadziei Olimpijskich – powołania otrzymali: Jakub Olszewski NTS Trójka Nakło, Wiktoria Ceglarska i Kinga Ratajczak obie KS Pałac Bydgoszcz oraz Agata Trybuła siatkówka plażowa z Jokera Świecie. Przegląd siatkarskiej młodzieży w Spale będzie trwał od 14 do 20 listopada 2011.

Na wniosek Polskiego Związku Piłki Siatkowej w kampie udział weźmie Pani Agata Kopczyk uczestnicząc w szkoleniu centralnym – doskonalącym techniki trenerskie – dla wyróżniających się trenerów grup młodzieżowych. Pod kierunkiem Pana Grzegorza Kosatki trenera kadry narodowej kadetek będzie uczestniczyć w szkoleniu oraz w zajęciach z najzdolniejszą młodzieżą powołaną na kamp. Pani Agata Kopczyk jest szkoleniowcem KS Pałac Bydgoszcz oraz trenerką naszej kadry wojewódzkiej juniorek.

administrator

bool(false)
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów?
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
cytatPozbawieni marzeń, bez wizji nie osiągają sukcesów.cytat
Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij